Кошик пустий
Главная / ВІДГУКИ
Наталія05.12.2020

Купила ковдру та наматрацник. Дуже задоволена!!! Найкраща ковдра, якою я коли-небудь користувалась. Є вдома якісні пухова, шовкова та шерстяні ковдри, але с тих пір, як придбала конопляну, обираю тільки її. Під нею сон більш глибокий і спокійний. Дякую!

Сергей02.12.2020

Отличная подушка!

Eugen16.05.2016

Купил подушку! Супер! Засыпаю как младенец :)

Людмила Николаевна, г.Николаев26.11.2012

Я купила для моих мужчин (мужа и сына) носки и детский комплект для моей племянницы 8 лет-изделия из конопли. Dсе довольны. Мне в детстве бабушка расказывала, что конопля-санитар сада и огорода. Там, где она растет, не болеют растения, деревья и кустарники. Пчелы, "пасущиеся" на конопле, не заражаются клещом. Делайте выводы, господа. Экологически чистая продукция-продукция из конопли. Это здорово! В следующий раз купим 2 постельных набора (один для моей семьи, а другой семье моего любимого брата).Хочется, чтоб вокруг нас все были довольны:) и здоровы:)

Наталья Василевна, г.Киев14.11.2012

Изделия из конопли-это комфорт, практичность, экологическая чистота. В этом мы убедились,когда купили в магазине "Технології здоров*я" в санатории "Квітка полонини" подушки, наматрасники, одеяла. Это просто здорово, что "за нас думают" и предлагают нам качественную продукцию. Спасибо Вам огромное, это первые покупки "из конопли".

Катерина12.09.2012

Не очікувала побачити у санаторію "Квітка полонини" магазин "Технології здоров*я"-вироби із коноплі, стало якось весело на душі. Поспілкувавшись із продавцем-консультантом, зрозуміла, що я про це нічого до сьогоднішнього дня не знала. Виявляється, вироби із коноплі-корисні. Конопля вирощується як сировина у Черкаській області!...Цікаво...:) Купила шкарпетки та подушки. Задоволена їду додому із подарунками:)

Нигелевский Александр27.06.2012

Отличный товар теперь редко встретишь,но все же это возможно. И ваш товар относится именно к таким.Испытал на себе и одеяло и подушку и наматрасник, не говоря уже о носках. Просто потрясающе. Все таки могут наши делать хорошее если захотят. Так держать ребята!:)

Віра Іванівна, Тернопіль27.06.2012


Відпочивали на Закарпатті, в санаторії «Квітка полонини». Подушки, ковдри та наматрацники, які знаходилися в нашому номері, – із натуральним наповнювачем із коноплі.
Сон в перші дні відпочинку, чесно кажучи, бажав бути більш комфортним. Та розуміли, - звичний домашній затишок у ліжку не замінить ніщо. За кілька днів на курорті призвичаїлися до нового «ложе». А перед від’їздом з санаторію, не повірите, придбали дві подушки і ковдру із наповнювачем із коноплі (на території оздоровниці є спеціалізований магазин «Технології здоров’я»). Річ в тім, що в мого чоловіка підвищене потовиділення. Вдома доводиться часто «провітрювати», прати подушки, ковдру, наматрацник. За 21 день нашого перебування в оздоровниці постіль не ввібрала в себе жодного запаху. Конопля має якусь чудодійну властивість поглинати вологу і усувати неприємні запахи. Вже вдома переконалася, що придбані мною вироби чудово перуться. Дуже жалкувала, що в санаторії не купили й наматрацник, але в буклеті, який взяли в магазині, знайшла назву сайту. Потрапивши на цей сайт була приємно здивована, що продукцію з коноплі можна придбати й через інтернет.

Калінська Олена Григорівна26.05.2012

Дуже сподобався наматрацник 180*200. Страждаю значним потовиділенням, особливо в ночі. В магазині мені розповіли про таку особливість конопляного волокна як гігроскопічність, та я не дуже в це повірила. Та все ж вирішила спробувати ради цікавості. В першу ж ніч я справді відчула чудодійні властивості коноплі. Спала як немовля. Міцно, а головне комфортно.Встала вранці, ніякого тобі непреємного запаху і наматрацник сухісінький та не пахне, і почувалась якось навіть бадьоріше. Скільки наматрацників не перепробувала,ні один не підійшов мені.Зараз сплю тільки на конопляному. Обовязково візьму ще для сина. У ньго алергія. А ці речі щей антиалергенні. Дуже дякую що догодили мені. Успіхів вам та процвітання!

Наталья15.05.2012


Наш ребенок страдает аллергией. Часто просыпался ночью, кашлял, задыхался. Врач порекомендовал заменить все постельные изделия на конопляные. Мы с мужем сомневались, что это поможет, но после еще нескольких кошмарных ночей, все-таки решили испробовать новый для нас лечебный метод. Результат превзошел все наши ожидания. Весна, когда все цветет, ужасный для нас период. Нормально погулять с малышом не всегда удается. Радует хотя бы то, что ночью ребенок уже не мучается. И мы вместе с ним.
А ведь действительно, когда-то все использовали только натуральные ткани и никто аллергиями не страдал. А сейчас это для нас «новый лечебный метод». А не старый ли забытый?

Ларина Ольга18.04.2012

Благодарю за отличный товар. Купила себе одеяло. Теперь я по другому отношусь к конопле. А ведь правда очень здорово. Качественно и удобно! Удачи и продвижения Вам!

Корольчук О.О14.12.2011

Дякую за якісний товар! Купувала собі подушку та ковдру. Дуже задоволена.

Евгений Ткаченко13.12.2011

Купил подушку, доволен :) стал быстрее засыпать :)

Оставить отзыв:
Ф.И.О. *
Текст отзыва