Кошик пустий
Главная / О НАС

Про нас

 
Компанія "Технології здоров'я" була заснована в 2010 році і з тих пір успішно займається виробництвом та продажем виробів з конопель та органічного текстилю.


 Наші цінності:

  •   Екологічність
  •   Якість
  •   Вірність Українським традиціям 
  •   Натуральність та Органічність
  •   Благодійність

  • Ми пропонуємо Вам постільні речі з наповнювачем із натурального конопляного волокна: подушки, ковдри, наматрацники, а також безпечні сертифіковані захисні маски. Такі речі мають досить важливе значення у нашому житті та служать нам не один рік. Тому важливо не помилитися у виборі. Наші вироби не просідають та мають низку корисних властивостей, які позитивно впливають на здоров’я. 

      Компанія «Технології здоров’я» займається товарами, корисними для людей!

    Вирощування коноплі текстильної знаходиться в екологічно чистій зоні Полтавської області України. Для сівби в господарствах використовується міжнародно-визнаний посівний матеріал, внесений до державного Реєстру сортів рослин ЄС (ЮСО-31) і Канади (Золотонішська-15, ЮСО-31) виведений Інститутом луб’яних культур Національної академії аграрних наук України. Вміст тетрагідроканабіолу (ТГК) у даних сортах конопель доведений селекціонерами Інституту до 0,002%(норма 0,3-0,2%). При вирощуванні технічних конопель виключається застосування будь-яких отрутохімікатів(пестицидів). У грунт вносяться тільки органічні добрива. Під час переробки конопляної трести у волокно використовується вода з артезіанських шпар. Ваше здоров’я - запорука нашого успіху!