+380 095 522-30-58

 

Закарпатська обл. Свалявський р-н,

с.Солочин, санаторiй "Квiтка Полонини"

 

Корисна iнформацiя

Історично про коноплю

Вважається, що конопля була однією з перших рослин, з якої наші предки почали плести одяг. Як свідчив Геродот у своїх працях ,одяг з конопляних волокон носили ще фракійці та скіфи. Для грецького історика то було дивиною,адже за його часів на землях Середземномор’я коноплі не знали. І це при тому, що рослина, практично, росте у будь-яких кліматичних умовах. Повернемося до сьогодення. Що ж ми бачимо? Конопляна промисловість практично занедбана. І це сумно. Тому що на землі не існує видів дерев чи рослин з таким економічним та екологічним потенціалом як у коноплі. Більше 30 000 продуктів можуть бути виготовлені з коноплі. Зрозуміло, що і у колишньому Радянському Союзі були стурбовані від поширення конопляної наркоманії. Рослину заборонили вільно вирощувати. Хоча зрозуміло повністю бажаного результату не добилися. Адже конопля - природний бур’ян для тих же українських земель,де він росте тисячоліттями. А ще ж були посіви в Середній Азії… І тоді прийшла «геніальна» ідея: вивести не наркотичний сорт коноплі. Це завдання було поставлене перед ученими агрономами Інституту луб’яних культур у Глухові. Керівником дослідів був призначений професор Г. І. Сенченко.Селекціонерам потрібно було вкластися у стислі терміни,а рівень вмісту наркотичних речовин не повинен був бути більшим за 0,1 відсотка. Детально описувати роботу селекціонерів над виведенням «ненаркотичного» сорту, мабуть, і не варто. Досить сказати, що у Глухові на цю справу було затрачено майже 20 років. І унікальні глухівські сорти отримали всесвітнє визнання. Скажемо у Канаді, завдяки акліматизації українських сортів коноплі «без наркотиків», у 1998 році була відмінена заборона на вирощування культури.В цей же час у СРСР робота по впровадженню у виробництво нових сортів «успішно» розвалилася. А далі, знаємо, - настав час здобуття незалежності у колишніх «братніх» республіках. Тож до вирощування без наркотичної коноплі - руки перестали доходити. І по сьогодні ця справа залишається тільки у мріях. А тим часом у світі наростає справжній конопляний бум! Аналітики «конопляного» ринку підрахували, що зараз з рослини вже отримують 25 тис різної продукції. А що ж українські фермери? Ясна річ, їм сподіватися на дотації від держави за сівбу коноплі,- однак, що трактором полетіти у космос…

Чому з конопліНіхто не стане сперечатися, що одною зі складових щастя людини, якщо не самим головним, є здоров’я. Воно становить собою сукупність, яка складається із спадковості, харчування, екології та речей контактного вжитку.
Сьогодні ми стверджуємо, що одним із факторів зміцнення здоров’я людини, є продукція з натуральних, екологічно чистих постільних речей – ковдр, наматрацників та подушок з наповнювачем із конопляного волокна.
Переваги постільної білизни з конопляною набивкою:
 • Наповнювач - перевірений на шкідливі речовини, механічно оброблене конопляне волокно.
 • Конопляне волокно добре вбирає піт і швидко його віддає.
 • Конопляне волокно антистатичне, не накопичує пил, тому годиться для алергіків.
 • Добре переться (40*C - делікатне прання)
 • Тканина: високоякісний сатин із 100% бавовни з якісною ромбовою прошивкою.

Регулярна перевірка сировини на шкідливі речовини
Висновок, виданий Інститутом гігієни і медицинської екології ім.А.Н.Марзеєва АМН України, підтверджує екологічну безпеку наповнювача з конопляного волокна, використовуваного при виробі комплектів.
Вироби з конопляного волокна володіють рядом видатних медико-біологічних властивостей, які являються замінником бавовняних аналогів медицинського та санітарно-гігієнічного призначення. Теплопроникнення та теплопровідність конопляних матеріалів створюють оптимальні теплові умови для сердечно-судинної діяльності організму людини в періоди активних фізичних навантажень. Ношення конопляних виробів дозволяє суттєво знизити забруднення шкіри та концентрації хворобливих речей в організмі людини за рахунок того, що конопляні тканини більш інтенсивно, ніж бавовна сортує мікроорганізми з шкіри. Крім того, конопля це одне з небагатьох природних засобів, яке може поглинати іонізуюче випромінювання та блокувати дію вільних радикалів.
Конопляна тканина використовується при виробництві взуття, вона признана єдиною в світі природною речовиною, що лікує грибкові захворювання ніг. Конопляна тканина підтримує шкіру, забезпечує захист і створення умов для клітинного дихання ноги на протязі всього дня.
Сучасні технології обробки коноплі дозволяють сортувати потожирові виділення з внутрішньої поверхні виробу, нейтралізує неприємний запах. З зовнішньої поверхні конопля захищає від проникнення вологи, тому в будь-яку пору року ноги в конопляному взутті сухі і не пахнуть. Конопляне взуття гігієнічне і не подразнює шкіру, а ще до всього і затримує шкідливе ультрафіолетове випромінювання. Створений спеціальний асортимент тканин для верху, підкладки, декора, розроблені спортивні, танцювальні, народні, повсякденні лінії взуття.
Запатентоване хутро з конопляного волокна з невеликими добавками шовку та шерсті.

Постільні речі з наповнювачем із конопляного волокнаСьогодні ми стверджуємо, що одним із факторів зміцнення здоров’я людини, є використання натуральних, екологічно чистих постільних речей. Саме такі речі ми пропонуємо нашим клієнтам - ковдри, наматрацники та подушки з наповнювачем із конопляного волокна.

Переваги:
 • Наповнювач з перевіреного на шкідливі речовини, дбайливо обробленого конопляного волокна
 • Доведений антибактеріальний еффект
 • Гіпоалергенні властивості коноплі
 • Дихання тіла під час сну
 • Конопляне волокно добре вбирає вологу та нейтралізує її
 • Конопляне волокно антистатичне та не накопичує пил
 • Легке прання виробів (40*C - делікатне прання)
 • Тканина: високоякісний сатин із 100% бавовни з якісною ромбовою прошивкою.
 • Висновок, виданий Інститутом гігієни і медицинської екології ім.А.Н.Марзеєва АМН України, підтверджує екологічну безпеку наповнювача з конопляного волокна, використовуваного при виробництві комплектів
 • Конопля - один з небагатьох природних засобів, що може поглинати іонізуюче випромінювання та блокувати дію вільних радикалів.

Здоровий сон – запорука вашого успіху!

© Магазин «Технології здоров'я»