+380 095 522-30-58

 

Закарпатська обл. Свалявський р-н,

с.Солочин, санаторiй "Квiтка Полонини"

 

Відгуки

 • Eugen16.05.2016

  Купил подушку! Супер! Засыпаю как младенец :)

 • Людмила Николаевна, г.Николаев26.11.2012

  Я купила для моих мужчин (мужа и сына) носки и детский комплект для моей племянницы 8 лет-изделия из конопли. Dсе довольны. Мне в детстве бабушка расказывала, что конопля-санитар сада и огорода. Там, где она растет, не болеют растения, деревья и кустарники. Пчелы, "пасущиеся" на конопле, не заражаются клещом. Делайте выводы, господа. Экологически чистая продукция-продукция из конопли. Это здорово! В следующий раз купим 2 постельных набора (один для моей семьи, а другой семье моего любимого брата).Хочется, чтоб вокруг нас все были довольны:) и здоровы:)

 • Наталья Василевна, г.Киев14.11.2012

  Изделия из конопли-это комфорт, практичность, экологическая чистота. В этом мы убедились,когда купили в магазине "Технології здоров*я" в санатории "Квітка полонини" подушки, наматрасники, одеяла. Это просто здорово, что "за нас думают" и предлагают нам качественную продукцию. Спасибо Вам огромное, это первые покупки "из конопли".

 • Катерина12.09.2012

  Не очікувала побачити у санаторію "Квітка полонини" магазин "Технології здоров*я"-вироби із коноплі, стало якось весело на душі. Поспілкувавшись із продавцем-консультантом, зрозуміла, що я про це нічого до сьогоднішнього дня не знала. Виявляється, вироби із коноплі-корисні. Конопля вирощується як сировина у Черкаській області!...Цікаво...:) Купила шкарпетки та подушки. Задоволена їду додому із подарунками:)

 • Нигелевский Александр27.06.2012

  Отличный товар теперь редко встретишь,но все же это возможно. И ваш товар относится именно к таким.Испытал на себе и одеяло и подушку и наматрасник, не говоря уже о носках. Просто потрясающе. Все таки могут наши делать хорошее если захотят. Так держать ребята!:)

 • Віра Іванівна, Тернопіль27.06.2012


  Відпочивали на Закарпатті, в санаторії «Квітка полонини». Подушки, ковдри та наматрацники, які знаходилися в нашому номері, – із натуральним наповнювачем із коноплі.
  Сон в перші дні відпочинку, чесно кажучи, бажав бути більш комфортним. Та розуміли, - звичний домашній затишок у ліжку не замінить ніщо. За кілька днів на курорті призвичаїлися до нового «ложе». А перед від’їздом з санаторію, не повірите, придбали дві подушки і ковдру із наповнювачем із коноплі (на території оздоровниці є спеціалізований магазин «Технології здоров’я»). Річ в тім, що в мого чоловіка підвищене потовиділення. Вдома доводиться часто «провітрювати», прати подушки, ковдру, наматрацник. За 21 день нашого перебування в оздоровниці постіль не ввібрала в себе жодного запаху. Конопля має якусь чудодійну властивість поглинати вологу і усувати неприємні запахи. Вже вдома переконалася, що придбані мною вироби чудово перуться. Дуже жалкувала, що в санаторії не купили й наматрацник, але в буклеті, який взяли в магазині, знайшла назву сайту. Потрапивши на цей сайт була приємно здивована, що продукцію з коноплі можна придбати й через інтернет.

 • Калінська Олена Григорівна26.05.2012

  Дуже сподобався наматрацник 180*200. Страждаю значним потовиділенням, особливо в ночі. В магазині мені розповіли про таку особливість конопляного волокна як гігроскопічність, та я не дуже в це повірила. Та все ж вирішила спробувати ради цікавості. В першу ж ніч я справді відчула чудодійні властивості коноплі. Спала як немовля. Міцно, а головне комфортно.Встала вранці, ніякого тобі непреємного запаху і наматрацник сухісінький та не пахне, і почувалась якось навіть бадьоріше. Скільки наматрацників не перепробувала,ні один не підійшов мені.Зараз сплю тільки на конопляному. Обовязково візьму ще для сина. У ньго алергія. А ці речі щей антиалергенні. Дуже дякую що догодили мені. Успіхів вам та процвітання!

 • Наталья15.05.2012


  Наш ребенок страдает аллергией. Часто просыпался ночью, кашлял, задыхался. Врач порекомендовал заменить все постельные изделия на конопляные. Мы с мужем сомневались, что это поможет, но после еще нескольких кошмарных ночей, все-таки решили испробовать новый для нас лечебный метод. Результат превзошел все наши ожидания. Весна, когда все цветет, ужасный для нас период. Нормально погулять с малышом не всегда удается. Радует хотя бы то, что ночью ребенок уже не мучается. И мы вместе с ним.
  А ведь действительно, когда-то все использовали только натуральные ткани и никто аллергиями не страдал. А сейчас это для нас «новый лечебный метод». А не старый ли забытый?

 • Ларина Ольга18.04.2012

  Благодарю за отличный товар. Купила себе одеяло. Теперь я по другому отношусь к конопле. А ведь правда очень здорово. Качественно и удобно! Удачи и продвижения Вам!

 • Корольчук О.О14.12.2011

  Дякую за якісний товар! Купувала собі подушку та ковдру. Дуже задоволена.

 • Евгений Ткаченко13.12.2011

  Купил подушку, доволен :) стал быстрее засыпать :)

Оставить отзыв:
Ф.И.О. *
Текст отзыва
© Магазин «Технології здоров'я»